Online

Marka Hörmann

Firma Hörmann od lat pasjonuje się dziedziną budowlaną i jest najdoskonalszym przemysłowcem bram, drzwi, ościeżnic a także napędów. Marka Hörmann jest firmą dziedziczną funkcjonującą na obszarze dziesięcioleci. Tworzy warunek najnowszych rozstrzygnięć oraz najdoskonalszej klasy artykułów.

Spółka Hörmann jest prowadzona już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, jak również prawnuków założyciela spółki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami ponoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Główna centrala marki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym miejscu poza sekretariatami siedziby, mieszczą się też magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, spółka posiada cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości spółka zatrudnia w nich ponad stu wysoko wyuczonych pracobiorców. Firma Hörmann Polska sp. z o.o ma gęstą sieć wspólników handlowych w zasięgu całego kraju. Poświadcza ona ekspresowy a także fachowy serwis oraz gwarantuje dogodną, umiejętną obsługę kontrahenta.